Get Adobe Flash player

zakończenie sezonu 2017 i pożegnanie ks. Tomcia

Zakończenie sezonu 2017 i pożegnanie ks. Tomcia

Kochani przyjaciele. Z Łaska Boża udało zakończyć się sezon. Dzisiaj mieliśmy imprezkę z DJ em wycieczkę rowerowa i ognisko. To już jest tradycja ze zaczynamy i kończymy z impetem.
Niestety te zakończenie sezonu jest nadto smutne, kilkoro członków odeszło ze scholi. W swoim imieniu dziękuje Tobie Paulinko za postawę i zaangażowanie bowiem byłaś z nami od początki. Tobie Klaudio za obecność, brałaś udział we wszystkich nagraniach wyjazdach mszach. Dziękuje za piosenkę która usłyszymy na trzeciej płycie ( jak Bóg da) Złota Korona Maryi. Dziękuje Wam bliźniaczki Oliwko i Amelko za audycje w radio za nagrania Wasza postawę na mszy świętej. Dziękuje Dominiku ze w kryzysie jednak nie odszedłeś, Amelko za odwagę i zarażenie taty Mała Armia Jezusa ;) Kierowniczko zawsze byłaś tam gdzie Cię potrzebowałem. Twoje dowództwo jest nieocenione. Majo uwielbiam Twój głos. Piosenka Pragnę Żyć zostanie mi w sercu nazwawszy i wierze ze nie tylko mnie. Agatko nim jeszcze zaczęłaś czytać byłaś z nami.
Uwielbiam Was to był dla mnie zaszczyt ze mogłem być. Z Wami i tworzyć Dzieło Boże zycze Wam Bożych dni, Bożych myśli i czynów.

Podczas ogniska  pożegnaliśmy ks Tomka.
Drogi nam ksieze Tomku. To były wspaniałe 4 lata w MAJ cieszymy się ze będziesz mógł teraz współpracować ze scholą Skarby Maryi. Tak jak dla nas był to zaszczyt i wyróżnienie mając Ciebie w składzie tak wierzymy że przyjaciele ze Skarbów Maryi powiedzą to samo. Byłeś twórca i fundamentem scholi, brzmienie piosenek to Twoja zasługa. Wierzymy ze spotkamy się jeszcze nie raz na wspólnej scenie;). Uważaj na siebie a Wy drodzy Przyjaciele ze Skarbów Maryi dbajcie o ten skarb jakim niewątpliwie jest nasz kochany ksiądz Tomcio.

 

Pray May

To dzieło w którym dzieci z Małej Armii

Jezusa pragną modlić się za dorosłych!

Każdą próbę ofiarujemy wlaśnie za

Ciebie, jeśli tylko chcesz.

Dowiedz się więcej

Dlatego przygotowaliśmy

nową stronę 

praymaj.pl

 

z1

 

 

 

przycisk3

 

 

 

 

 

 

Dziękujemy 

Nasz serdeczny Przyjacielu Drogi ks. Tomciu!

Dziękujemy za Twoją obecność podczas mszy świetych, koncertów, czy nagrań. Byłeś z nami 4 lata. To był fajny wspólny czas. Pisoenki które można usłyszeć na płytach Niebolot czy Bogu Love to też Twoja zasługa. Współpraca muzyczna z Tobą to była czysta przyjemność. Prosimy pamiętaj o nas w nowej parafi. 

 

 

 

  

przycisk2

  

 

 

Konkurs 

Moi mali przyjaciele, konkurs rozwiązany. 

Szczęśliwcem który nagra z Małą Armią Jezusa teledysk jest Kacper Lisek. 

Serdecznie gratulujemy

 

 

 

  

 


 

Długo wyczekiwana

przez członków i sympatyków naszej scholi Małej Armii Jezusa płyta ujrzała światło dzienne.
Trzecia płyta pt: Inna Niż Wszystkie jest już z nami. Premiera odbyła się jesienią 2018  roku ale nie doczekała się jeszcze premiery koncertowej. 
Płytę  można nabyć w naszej parafii w Blachowni i podczas koncertów. Lub napisać do nas na adres emailowy.

 

  

 

 

 

przycisk2  

 

Patronat