Get Adobe Flash player

Koncert Kolęda płynie z wysokości...

Pomysł koncertu zrodził się już w zeszłym roku. Dzięki wsparciu rodziców mogliśmy przygotować dla naszych parafian koncert "Kolęda płynie z wysokości..."Dzięki Panu Andrzejowi Cierpiałowi oraz wsparciu firmy Wod-Chem Marcin, Janusz, Wojtek Mandryk Sp.j mogliśmy zarejestrować oraz wydać dvd z  koncertu.

Płyta z koncertu jest formą wsparcia dla Małej Armii Jezusa.
Płytę można nabyć po mszy dziecięcej na stoisku u p. Tadzia.
Ofiara za płytę jest dobrowolna.

 

Umieszczamy również tekst który pojawił się w Tygodniku Niedziela:

KOLĘDA PŁYNIE Z WYSOKOŚCI” – KONCERT MAŁEJ ARMII JEZUSA
„Kolęda płynie z wysokości..” pod takim tytułem 19 stycznia w parafii pw. św. Michała Archanioła w Blachowni odbył się niecodzienny koncert kolęd i pastorałek , którego głównymi bohaterami były dzieci z  „Małej Armii Jezusa” , zespołu muzycznego, który działa przy parafii. Koncert zgromadzi wielu widzów, wśród publiczności znaleźli się mieszkańcy Blachowni, a także zaproszeni goście.
W świątecznej scenerii i radosnej atmosferze, blisko dwudziestoosobowa grupa małych artystów  wykonała  znane i mniej popularne kolędy i pastorałki, m.in.: „Emanuel”, „Wołek i Osiołek”, „Świeć gwiazdeczko” , „Wielki Gazda”,  „W Małym Cichym”.
Specjalną niespodzianką przygotowaną dla widzów, był występ rodziców, którzy wspólne z dziećmi z zaśpiewali m.in. tytułowy utwór: „ Kolęda płynie z wysokości” .
Podczas spotkania kolędowego został  także rozstrzygnięty Konkurs na najpiękniejsza Szopkę Bożonarodzeniową, w którym wzięły udział dzieci z parafii. Za najpiękniejsza została uznana szopka wykonana przez Paulinę i Karola Małasiewiczów. Na drugim miejscu znalazła się szopka wykonana przez Wiktorię i Weronikę Konieczne, natomiast trzecie miejsce zdobyły Maja i Jagódka Mikołajczyk
Ksiądz Proboszcz Andrzej Walaszczyk dziękując dzieciom, rodzicom i opiekunom zespołu powiedział , że cieszy się nie tylko sukcesami, ale także tym, że dzieci uczą się wiary w sposób taki jak lubią, śpiewając z pasją i radością na chwałę Panu Jezusowi.
-Ten koncert był dla mnie bardzo dużym przeżyciem. – dzieliła się dziewięcioletnia Maja Mikołajczyk, która od samego początku śpiewa w zespole. - Przed koncertem mieliśmy kilka prób i choć było to trochę męczące, dałam rade. Bardzo cieszę się, że śpiewam w „Małej Armii Jezusa”,  nie mogłabym bez niej żyć.- podkreśliła Maja
-To że dzieci śpiewają i występują, to wielkie emocje i radość zarówno dla nich samych, jak i dla nas rodziców. Kiedy widzimy jak oni lubią się jako grupa, jak bawią się śpiewem,  po prostu serce się śmieje. - mówiła Dorota Kopała, mama dziewięcioletniej Weroniki.
Natomiast Agnieszka Chmielarska, mama Dominika zauważyła, że „ dzieci bardzo cieszą się, że rodzice śpiewają z nimi”. - Nasze spotkania to nie tylko próby, nie tylko praca, ale także wspólne wyjazdy i spędzanie czasu,  to wszystko bardzo zbliża nas do siebie. – powiedziała pani Agnieszka
- Cieszę się, że rodzice angażują się w życie zespołu, i że zawsze mogę na nich liczyć. Myślę, że przede wszystkim dlatego, że widzą, że jest to dobre dzieło i dzieci robią to, co jest naprawdę dobre. –  podkreślił w rozmowie z nami Tomasz Mikołajczyk, współzałożyciel i opiekun zespołu.
Tekst: Jowita Kostrzewska ( koresp. TK Niedziela)
Poniżej skrót z koncertu:

 

 

 

Pray May

To dzieło w którym dzieci z Małej Armii

Jezusa pragną modlić się za dorosłych!

Każdą próbę ofiarujemy wlaśnie za

Ciebie, jeśli tylko chcesz.

Dowiedz się więcej

Dlatego przygotowaliśmy

nową stronę 

praymaj.pl

 

z1

 

 

 

przycisk3

 

 

 

 

 

 

Dziękujemy 

Nasz serdeczny Przyjacielu Drogi ks. Tomciu!

Dziękujemy za Twoją obecność podczas mszy świetych, koncertów, czy nagrań. Byłeś z nami 4 lata. To był fajny wspólny czas. Pisoenki które można usłyszeć na płytach Niebolot czy Bogu Love to też Twoja zasługa. Współpraca muzyczna z Tobą to była czysta przyjemność. Prosimy pamiętaj o nas w nowej parafi. 

 

 

 

  

przycisk2

  

 

 

Konkurs 

Moi mali przyjaciele, konkurs rozwiązany. 

Szczęśliwcem który nagra z Małą Armią Jezusa teledysk jest Kacper Lisek. 

Serdecznie gratulujemy

 

 

 

  

 


 

Długo wyczekiwana

przez członków i sympatyków naszej scholi Małej Armii Jezusa płyta ujrzała światło dzienne.
Trzecia płyta pt: Inna Niż Wszystkie jest już z nami. Premiera odbyła się jesienią 2018  roku ale nie doczekała się jeszcze premiery koncertowej. 
Płytę  można nabyć w naszej parafii w Blachowni i podczas koncertów. Lub napisać do nas na adres emailowy.

 

  

 

 

 

przycisk2  

 

Patronat